statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana w trudym meczu

• autor: wojtekkkk17, 2014-09-03 20:59

W niedzielnym spotkaniu pokonaliśmy Herbapol Stanowice 2:1. Goście od początku grali odważnie i stwarzali sobie coraz lepsze sytuacje, które przerywali obrońcy Tęczy lub bramkarz Bolesławic. Wiele strzałów piłkarzy ze Stanowic było niecelnych, podobnie jak zawodników Tęczy, którzy mimo że mieli również dobre akcje nie zdołali pokonać bramkarza gości. Herbapol strzelił bramkę na 1:0 i zaczął coraz odważniej atakować, lecz Tęcza nie idąc z duchem gry również podniosła tępo i kilkanaście minut później po ładnym podaniu Michała Federowicza piłkę w siatce umieścił Przemysław Malczyk , do szatni zeszliśmy z niepewnym remisem. W drugiej połowie to Tęcza wyszła bardziej zdeterminowana i było to widać na boisku. Drużyny grały czasem agresywnie ale sędzia szybko reagował i pokazywał aż za dużo żółtych kartek . Po znakomicie wykonanym rzucie rożnym, po którym piłka bezpośrednio „wkręciła się” do bramki, a bramkarz Stanowic jedynie wbił ją do siatki mogliśmy się cieszyć z prowadzenia 2:1, które dał nam trener Tęczy-Mariusz Krupczak. Chwile później po drugiej żółtej kartce zdobywca drugiego gola opuścił boisko i graliśmy w 10 . Z głową broniliśmy wyniku i tylko nieliczne akcje były prowadzone większą ilością zawodników, co poskutkowało i mecz zakończony został wynikiem 2:1.