Aktualności

Wygrana na rozpoczęcie !

• autor: wojtekkkk17, 2016-09-19 19:43

Jest pierwsze, jak że ważne zwycięstwo!!!
Wynik spotkania pomiędzy Tęczą Bolesławice a LKS Piotrowice Świdnickie to 4:1. Każda drużyna miała swoje okazję, jednak że ostatnie 20 min pierwszej połowy należały do drużyny z Bolesławic. Pierwszą bramkę dla naszej ekipy strzelił Damian Kłos, i to dodało skrzydeł naszym zawodnikom. Drugą bramkę, z główki strzelił nasz Napastnik Michał Fedorowicz, gdzie odnalazł się w polu karnym tak, że piłka wpadła na głowę Michała i mamy bramkę. Dwie brami dołożył jeszcze Jan Gałka. Goście próbowali z różnych stron strzelać. I z kilku metrów jak i za 16 metra. Kilka okazji również mieli gracze Tęczy
Pierwsza połowa kończy się 4:0 dla Tęczy
Druga połowa to kontrolowanie sytuacji i kilka zmian, które pozwoliły na dalsze falowe ataki, jak i niebezpieczna gra drużyny z Piotrowic. Co po kilkunastu min. Obrazowało dwiema żółtymi i czerwoną kartką dla zawodnika LKS-U
W ostatniej kwarcie meczu, nasz kapitan Tomasz Styś fauluje zawodnika Piotrowic w polu karnym co skutkuje niestety wykorzystanym karnym. W ostatnich min. Nasz bramkarz musiał zostać zmieniony a w jego miejsce wszedł Lech Kawałek. I wynikiem 4:1 kończy się mecz.

Skład: Lenkiewicz, Styś, Kędzior, Kłos R, Kawałek, Kłos D, Gałka, Krupczak, Adamowicz, Obrycki, Fedorowicz.

Na zmianę wchodzili Patryk Lipka, Damian Osika, Adrian Kantyluk, Dawid Ciomek, Grzesiek Dobkiewicz i Paweł Noceń